İstanbul Medipol Üniversitesi
![RedBull_half-court_istanbul_50x70cm_03-01 kopya.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
6-8 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Tüsf X Red Bull 3x3 HC 2024 İSTANBUL Turnuvası bu sene okulumuzun ev sahipliğinde yapılacaktır. Okulumuzun 3x3 Kadın- Erkek Basketbol takımlarının da yer alacağı turnuvada sizlerin de desteğini bekliyoruz. Maçlar 6 mayıs pazartesi saat 12:00 de Güney Kampüs Açık Spor Sahalarının orada başlayacaktır. Öğrencilerimiz dışında , misafir kabul edilmemektedir.
Not: Açık sahalar ve halı saha bu tarihlerde turnuva sebebi ile serbest kullanıma kapalı olacaktır.
Son Güncelleme Tarihi: 05/05/2024 - 01:26