Akademisyenlerimiz oryantasyon eğitiminde tanıştı
![83d0-ORYANTASYON201](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
İstanbul Medipol Üniversitesi yeni eğitim sezonu öncesi son hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda geçen yıl aramızda olan ve bu yıl aramıza katılan akademisyenler, oryantasyon eğitiminde tanıştı. Kahvaltı ve tanışmanın ardından yapılan eğitim, Rektör Sabahattin Aydın’ın açılış ve hoş geldiniz konuşması ile başladı. Programda, eğitim ve öğretimle ilgili mevzuat, öğrenci ilişkileri – öğrenci danışmanlığı, eğitim, ölçme ve değerlendirme, Bologna süreci ve İstanbul Medipol Üniversitesi’nin eğitim bilgi sistemleri hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Kadrolu ve dışarıdan derse giren akademisyenlerin katıldığı eğitim, toplu fotoğraf çekilmesi ve öğle yemeği ile son buldu.
Son Güncelleme Tarihi: 22/04/2024 - 10:46