İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü işbirliği ile, Dünya Diyabet Haftası kapsamında Kavacık Yerleşkesinde kan şekeri ölçümü yapıldı.
![4028-a108-67fb384dd353-medipol_kan_sekeri.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
12 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 200 kişi katıldı. Etkinşik kapsamında bölümün ilk mezunları olan diyetisyenler tarafından da sağlıklı beslenme ve diyabette beslenme ile ilgili eğitimler verildi.
Son Güncelleme Tarihi: 17/03/2023 - 16:00