Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileri, İnme ve Rehabilitasyonu Sempozyumuna katıldı.
![-95c3-b509c4300a38-inme_sempozyumu.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Hastanesinde 15 Ekim 2014 günü düzenlenen İnme ve Rehabilitasyonu Sempozyumunda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü de fizyoterapistler için ayrı bir program düzenledi. Sempozyuma; Medipol, İstanbul, Biruni ve Gelişim Üniversitelerinden öğretim üyeleri, fizyoterapistler ve fizyoterapi öğrencileri katıldı. Sempozyumda inmede son fizyoterapi yaklaşımları sunuldu. Oturum başkanlığını yapan Prof. Dr. Candan Algun, katılımcılara sempozyumun sonunda teşekkür belgesi verdi.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 09:00