Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Kulübü Suriye için yardım kampanyası düzenliyor.
![3680a2a-suriye-yardim.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Kulübü savaş ve beraberinde bir insanlık dramının yaşandığı komşu ülke Suriye’ye kayıtsız kalmadı. Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniye kampanyasını Medipol’e taşıyan öğrenciler, Kavacık Kampüsü’nde yardım standı kurdular. Stant Cuma gününe kadar açık kalacak. Toplanacak para, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile Suriye’ye gönderilecek.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 11:25