Medipol Üniversitesi 2. Biohukuk Toplantısı, Çanakkale’nin Ayvacık İlçesinde Bektaş Köyü’ndeki Sivrice Deniz Feneri’nde yapıldı.
![d](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yücel Sayman’ın ev sahipliğinde 5-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşen toplantıya Hukuk ve Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı.
“İnsan davranışları, belirleyicileri ve hukuk” teması ile İstanbul Medipol Üniversitesi ve Ayvacık Belediyesi işbirliği ile yapılan toplantıda 3 gün boyunca 10 tebliğ sunuldu.
Sosyal program kapsamında Prof. Dr. Yücel Sayman ve eşi Hacer Sayman, katılımcıları Sivrice Deniz Feneri’nde akşam yemeğinde ağırladı.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 08:33