Üniversitelerarası Kurul Tıp-Sağlık Bilimleri Eğitim Konseyi Toplantısı, Medipol Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yapıldı.
![94-uak-toplantisi.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
İstanbul Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesinde gerçekleştirilen toplantıya Türkiye’deki tıp kökenli rektörler, tıp, diş hekimliği, eczacılık, sağlık bilimleri ve hemşirelik fakülteleri ile sağlık bilimleri enstitü müdürleri katıldı. Toplantıya Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü ve Konsey Başkanı Prof. Dr. Mustafa Solak başkanlık etti.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 09:01