Medipol Üniversitesi Haliç Beslenme Topluluğu üyesi öğrenciler, hazırladıkları düşük kalorili tariflerini Haliç Kampüsünde sergiledi.
Medipol Üniversitesi Haliç Beslenme Topluluğu üyesi öğrenciler, hazırladıkları düşük kalorili tariflerini “Sağlıkta Diyet, Diyette Lezzet” sloganıyla Haliç Kampüsünde sergiledi. İlk etkinliğini gerçekleştiren topluluğun birbirinden lezzetli ve sağlıklı tarifleri, Haliç Kampüsü öğrencileri ile personel tarafından yoğun ilgi gördü.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 13:10