Dünya Böbrek Günü kapsamında Medipol Üniversitesi Kavacık Kampüsü’nde akademik, idari personele ve öğrencilere 2000 adet şişe su ikram edildi.
![-Dunya_Bobrek_Gunu_Su_Dagitini.JPG](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile Beslenme Kulübü, 13 Mart Dünya Böbrek Günü kapsamında 2000 adet şişe su dağıttı. Kavacık Kampüsünde akademik, idari personele ve öğrencilere yönelik yapılan sosyal sorumluluk çalışması “Su İçin, Böbreğinizi Koruyun” sloganını taşıyor. Su tüketiminin böbrek sağlığı açısından önemini vurgulamak ve böbrek sağlığı konusunda farkındalık oluşturmak için yapılan çalışmanın sponsorluğunu ise Hamidiye Su A.Ş. üstlendi.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 15:23