Eczacılık Fakültesi 2. Sınıf Öğrencisi Mustafa Enes Aksoy, Gazi Üniversitesi’nin düzenlediği Afiş Yarışmasında Birincilik Ödülü aldı.
![cilik-ogrenci-afis.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nce düzenlenen Türkiye Eczacılık Öğrencileri Kongresi, 6-8 Aralık 2013 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. Kongre kapsamında Eczacılık Fakültesi öğrencileri arasında bir Afiş Yarışması düzenlendi. Yarışmada birinciliği Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2. Sınıf Öğrencisi Mustafa Enes Aksoy.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 16:01