Diş Hekimliği Fakültesi 1. sınıf öğrencileri, yapılan bir törenle önlük giydi.
![257bfb73-cd68-4dc7-a09a-1d3b6b96371b-DisHekimligiKapak.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Diş Hekimliği öğrencileri, Fatih Kültür Merkezi’nde düzenlenen bir törenle önlük giydi. Medipol Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Ceran, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüsamettin Oktay, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Naci Karacaoğlan, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şeref Demirayak, öğretim üyeleri ve ailelerin katılımı ile gerçekleştirilen törenin ardından öğrenciler, arkadaşları ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 16:10