Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aysel Yıldız, “Su ile Gelen Sağlık” başlıklı bir sunum yaptı.
![7-f982374ba6d4-AyselYildiz.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Geleneksel Perşembe Toplantıları kapsamında Kavacık Yerleşkemizde bir sunum yapan Yıldız, suyun antik çağlardan beri bir şifa kaynağı olduğunu söyledi. Suyun insan sağlığına olumlu etkilerini anlatan Yıldız, dünyadaki önemli kaplıcaların fotoğraflarını katılımcılara paylaştı.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 16:11