Hemşirelik Bölümü öğrencilerimiz, 1-31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı etkinlikleri kapsamında üniversitemizdeki bayan öğrencilere meme kanseri ve kendi kendine meme muayenesi h..
![8c5d-1dbb05e87744-meme-kanseri-egitim.j](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Filiz Okumuş’un eşlik ettiği bölüm öğrencileri, videolar üzerinden gerçekleştirdikleri eğitimin ardından, hazırlanan broşürleri öğrenci arkadaşlarına takdim etti.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 16:14