İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 2013-2014 eğitim-öğretim dönemi, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Naci Karacaoğlan’ın da katıldığı bir oryantasyon programı ile başladı.
![728f-tip-oryantasyon.JPG](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Tıp Fakültesi Baş Koordinatörü Prof. Dr. Tangül Müdok ve yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İlknur Keskin’in de öğrencilere eşlik ettiği programda tıp eğitiminin kısa bir geçmişini anlatan Dekan Karacaoğlan, hekimlik mesleğinin önemine işaret ederken hekimlerin sorumluluklarından bahsetti. Temel Tıp Bölümü hocalarını kısaca tanıtan Karacaoğlan, başarı dilekleri ile sunumunu tamamladı.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 08:27