Medipol Üniversitesi Haliç Yerleşkesinde gerçekleştirilen üç aylık Türk İşaret Dili Kursu ilk mezunlarını verdi.
![7-isaret-dili-kursu.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
10 Haziran Pazartesi günü öğrenciler sınava girerek Hasret Dilsiz’in verdiği kursu tamamlamış oldu. Sınav öncesinde kurs öğrencileri video gösterilerinden oluşan küçük bir teşekkür kutlaması yaptı. Kutlamada Yrd. Doç. Dr. İlknur Keskin ve Yrd. Doç. Dr. Aysel Yıldız’da yer aldı.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 08:56