Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencileri Haliç Yerleşkesindeki hazırlık eğitimi de dahil olmak üzere 3 yıl süren eğitimlerini tamamladılar.
![5b-233713910909-tip-veda.JPG](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Öğrenciler, bundan sonraki eğitimlerine Bağcılar’daki Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde devam edecek. Öğrenciler, hocaları ile bir araya gelerek küçük bir kutlama ile başarılarını ve mutluluklarını paylaştılar. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 09:04