Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, ortopedik cerrah Prof. Dr. Işık Akgün ve Prof. Dr. İnci Yüksel’i ağırladı.
![2-fizyoterapi-isik-akgun.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Sağlık Bilimler Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, eğitim seminerleri kapsamında ortopedik cerrah Prof. Dr. Işık Akgün ve Prof. Dr. İnci Yüksel’i ağırladı. Akgün, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerine kıkırdak transplantasyonları ve kök hücre uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri ve kendi uygulamalarını anlattı.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 11:29