İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen sağlık, güvenlik ve yangın kurtarma temalı 2 farklı fuarda, Medipol Üniversitesi standı yoğun ilgi gördü.
![bc724e66-Istanbul_Fuar_Merkezi_Is_Sagligi_Yangin_Kurtarma.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 4. Uluslararası Güvenlik Sağlık ve 19. Uluslararası Yangın Kurtarma fuarlarında stant açtı. 10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında düzenlenen 2 farklı fuarda Medipol’ü, Öğretim Görevlisi Zekeriya Çelik ve öğrencileri temsil etti. Medipol stantlarında, İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Programı ile 1. Seviye Yangın Eğiticiliği Eğitimi kursu hakkında bilgiler verildi.
Son Güncelleme Tarihi: 15/03/2023 - 16:04