Medipol Üniversitesi öğrencilerinin "Suriye’ye bir ekmek bir battaniye" kampanyası kapsamında başlattıkları kampanya sonucu topladıkları yardımlar Suriye'ye gönderildi.
![-415c-ab07-f82101439dec-suriye-yardim.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Kulübü'nün düzenlediği kampanyada toplanan 2543 TL’lik nakdi yardım, Türkiye Diyanet Vakfı hesabına yatırıldı. 5 gün süren kampanyaya birçok öğrenci ve öğretim üyesi destek verdi.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 11:15