Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencileri, finaller öncesi hocalarıyla birlikte Bolu Abant’a gezi düzenledi.
![512622fb-47b6-40b7-a969-3187ec695078-Abant_Ziyareti_Saglik_Yonetimi.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencileri Bolu’nun gezilecek meşhur yerlerinden Abant Gölü ve çevresini gezdi. Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi Kulübü’nün (MEDSAY) organize ettiği gezide öğrenciler, finaller öncesi keyif dakikalar yaşadı. Bölüm hocaları Yrd. Doç. Dr. Banu Kumbasar ve Öğr. Gör. Aliye Aslı Sonsuz’un da öğrencilere eşlik ettiği gezi, Kocaeli Darıca’da yapılan kahvaltı ile başlayıp, Abant Gölü ve çevresinde gerçekleşen aktivitelerle devam etti.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 14:55