Medipol Üniversitesi Endüstri Tasarımı Bölümü öğrencileri, 2015 İstanbul Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sergilenen ambalaj teknolojileri ve tasarım ürünlerini yerinde inceledi.
![f3443e32-edd7-4c86-8876-56f73728d9e6-TUYAP_Ambalaj_Fuari_2015.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Endüstri Tasarımı Bölümü öğrencileri, TÜYAP’ta düzenlenen 2015 İstanbul Avrasya Ambalaj Fuarı’nı ziyaret etti. 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenen fuarda öğrenciler, Endüstri Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oya Akman’ın eşliğinde baskı, ambalaj ve tasarım teknolojileri alanındaki gelişmeleri yerinde inceledi. Ziyaret esnasında ayrıca Ambalaj Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Aslıhan Arıkan, ambalaj ve gıda teknolojileri alanında derneğin yayınladığı kitapları öğrencilere hediye etti.
Son Güncelleme Tarihi: 15/03/2023 - 14:41