İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında “İstanbul Morbid Obez Çalışması” adlı proje imzalandı.
![c0a0b-5340-4ef1-89ad-1076fd8f2470-obez.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Toplum Sağlığı Merkezleri Obezite ve Sağlık Birimleri ile Aile Sağlığı Merkezleri’nde gerçekleşecek olan proje 15 Haziran’da başlayacak. Proje kapsamında İstanbul’da yaşayan yaklaşık 3 bin morbid obez bireyin beslenme ve sağlık durumları değerlendirilecek.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 09:58