Medipol Üniversitesi öğrencileri, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında hocaları ve arkadaşlarına gül dağıttı.
Medipol Üniversitesi öğrencileri, Hz. Muhammed’in miladi doğum tarihi olarak kabul edilen 20 Nisan’ı da içinde barındıran Kutlu Doğum Haftası’nda birbirinden anlamlı etkinlikler düzenlediler. Dün gün boyunca hocaları ve arkadaşlarına lokum ve Peygamber Efendimizin hayatını anlatan kitapçık dağıtan öğrenciler bugün de Kavacık Kampüsünde Hz. Muhammed'i simgeleyen gül dağıttılar.
Son Güncelleme Tarihi: 22/03/2023 - 10:44