İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp ve Diş Hekimliği Fakülteleri Hazırlık öğrencileri Sakıp Sabancı Müzesi’nde devam eden “Oryantalizmin 1001 Yüzü” sergisini gezdi.
![8adf0d94-Hazirlik-sergi-gezi.JPG](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
İngilizce Çalışmalar Akademik Koordinatörü Edona Llukacaj’ın eşlik ettiği öğrenciler, kültürlerini Batılılar gözüyle görme imkânı yakaladılar. Gezinin akabinde öğrenciler İngilizce olarak “Hayatımdaki Oryantalizm” konulu bir makale kaleme alacaklar.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 09:07