Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri bir araya geldi.
![d](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
23 no’lu FTR uygulama salonundaki buluşmada, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Başkanı Prof. Dr. Candan Algun, Doç. Dr. Fatma K. Mutluay, Yrd. Doç. Aysel Yıldız ile bölüm asistanları da hazır bulundu. İlki düzenlenen tanışma toplantısında fizyoterapi ve rehabilitasyon alanının sağlık sistemimizdeki önemine vurgulayan Prof. Algun, üst ve alt sınıflardaki öğrencilerin kaynaşmasının eğitimlerine katkı sağlayacağını söyledi. Algun’un konuşmasının ardından FTR Bölümü Öğrenci Temsilcisi adayları kendilerini tanıttı. Öğrenciler önümüzdeki günlerde temsilcilerini seçecekler.
Son Güncelleme Tarihi: 24/03/2023 - 13:31