Medipol Üniversitesi Dil Okulu birim sorumluları, 10-17 Eylül tarihleri arasında Londra’da düzenlenen kursa katılarak "Öğretmen Eğitmeni" (Teacher Trainer) sertifikası aldılar.
![54426bbbfe0-Dil_Okulu_Londra.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Dil Okulu Sürekli Mesleki Gelişim Birimi’nin (CPDU) organize ettiği proje kapsamında İngiltere’ye giden birim sorumlularımız, Öğretmen Eğitmeni (Teacher Trainer) kursuna katıldı. Londra’da 10-17 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenen eğitimi başarı ile tamamlayan hocalarımız Murat Şahin, Nimetullah Yaşar, Özge Yaşar, Hasan Tansu Dinçer ve Nesibe Bilgiç Atasay, Öğretmen Eğitmeni Sertifikası aldılar.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 10:38