Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1. sınıf öğrencileri, Kavacık Kampüsünde düzenlenen tanışma çayında bir araya geldi.
![aa4a-Beslenme_Diyetetik_Birinci_Sinif_Tanisma.JPG](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1. sınıf öğrencilerinin bir araya geldiği tanışma çayına Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muazzez Garipağaoğlu ve diğer akademisyenler eşlik etti. Çeşitli ikramların sunulduğu etkinlikte, O Ses Türkiye yarışmacısı Caner Meriç de sahne aldı.
Son Güncelleme Tarihi: 15/03/2023 - 11:35