Beykoz’daki çocuk yuvasını ziyaret eden Medipol Üniversitesi öğrencileri, çam fidanı hediye ettikleri çocuklarla tiyatro gösterisi, kokulu taş yapımı ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdi.
Medipol Üniversitesi Diyaliz Programı öğrencileri, Beykoz’da hizmet veren Galip Öztürk Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvasını ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren çocuk yuvasındaki ziyarete Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hanefi Özbek, Doç. Dr. Özlem Avcı ve Öğretim Görevlisi Selda Selimoğlu eşlik etti. Merkezdeki 60’a yakın çocuğa çam fidanı hediye eden öğrencilerimiz, birlikte tiyatro gösterisi, kokulu taş yapımı ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirdi.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 08:48