Medipol Üniversitesi Tenis Takımı, Türkiye Üniversiteler Tenis 2. Ligi Grup Birinciliği müsabakalarında 3’üncü oldu.
![95-9312-0a99a8faed73-Tenis_2017.jpg](/themes/custom/medipol/img/1x1.png)
Medipol Üniversitesi Tenis Takımı, Antalya’da düzenlenen Türkiye Üniversiteler Tenis 2. Ligi Grup Birinciliği müsabakalarında 3’üncülüğü elde etti. 7-10 Nisan tarihleri arasında oynanan maçlarda takımımız; Bezmialem, Harran ve Kastamonu Üniversitelerini yenerken Kırıkkale Üniversitesi karşısında mağlup oldu. Bu sonuçlarla takımımız bu yılki müsabakalardan 3’üncü olarak ayrıldı.
Son Güncelleme Tarihi: 08/03/2023 - 15:29