Medipol Üniversitesi Türk Müziği Bölümü öğrencileri ve hocalarının sunduğu konser ilgiyle izlendi.
Medipol Üniversitesi Türk Müziği Bölümü, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının ilk konserini verdi. Kavacık Kampüsünde düzenlenen konserin ilk bölümünde öğrenciler ve hocaları tarafından acemaşiran makamında eserler seslendirildi. İlgiyle takip edilen konserin ikinci bölümünde ise piyano ve klarnet ikilisi ile tangolar ve diğer eserler icra edildi.
Son Güncelleme Tarihi: 10/03/2023 - 15:10