İstanbul Medipol Üniversitesi, Nöron Kültürü Kursu’na ev sahipliği yaptı.
Üniversitenin Haliç Yerleşkesinde düzenlenen eğitimler geçtiğimiz Pazartesi günü başladı ve Perşembe günü kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile sona erdi. Kursa 17 aynı üniversiteden toplam 28 kişi katıldı. Katılımcıları, 8 öğretim üyesi ve 20 lisansüstü öğrenci oluşturdu. 4 gün süren eğitimlerde 6 saat teorik ders ve 12 saat laboratuvar uygulaması yapıldı. Kursun sonunda katılımcılara Nöron kültürü Kursu Sertifikası verildi.
Son Güncelleme Tarihi: 31/03/2023 - 08:53